Společnost YBF nabízí víc než běžné limitní parametry stanovené normami. Budova v Jitřní vyniká prostorovým řešením a světlými interiéry, které si klient snadno přizpůsobí dle vlastního vkusu a potřeb. Prostor pro nás není luxus, ale základní předpoklad kvalitního života.

Udělejte si pohodlí. Rezidence Jitřní se otevírá pouhým kliknutím na budovu. Pohledem ze všech čtyř světových stran si můžete vybrat, v jaké části objektu byste chtěli bydlet. K nahlédnutí je připraveno všech 22 bytů. Ten, který Vás zajímá, si otevřete jediným klikem. Můžete se tu rozhlédnout a prostudovat katalogový list s dispozicemi a základním popisem. Pokud právě tento byt splňuje Vaše představy, stáhněte si informace ve formátu pdf nebo si je odešlete do emailové schránky. Neváhejte projít celou rezidenci - k prohlídce jsou připraveny všechny bytové jednotky.

Interiérový design. Interiéry Vašeho budoucího domova můžete navštívit ve Fotogalerii, kde je připravena bohatá sada vizualizací jednotlivých částí bytu včetně barevných variant. Byt se Vám představí ve dne za denního světla a také večer při umělém osvětlení.