Jitřní  se nachází v lokalitě, která splňuje dnešní vysoké nároky městského bydlení. Společnost YBF ji vybrala pro výbornou dopravní dostupnost jak do centra Prahy, tak různých zařízení pro aktivní využití volného času. Umístění rezidence umožňuje snadný únik do klidu zdravé přírody.

Solitérní bydlení. Bytový objekt se nachází v ulici Jitřní v pražských Hodkovičkách. Umístění do reálně existující a historickým vývojem vzniklé části města zaručuje příjemné prostředí s infrastrukturou a přirozenou sociální skladbou obyvatelstva.

Výborná dopravní dostupnost. Lokalita má ideální napojení na pražské dopravní tepny, zároveň zůstává skryta v příjemné atmosféře městských lesoparků v blízkosti Vltavy. Jižní spojka je vzdálena pouhých několik minut jízdy, po ní pak do centra Prahy můžete pokračovat přes Barrandovský most a po levém břehu Vltavy, anebo v opačném směru najet na pražskou magistrálu. Nejbližším nákupním centrem je Novodvorská Plaza, v dobré dojezdnosti se nachází například Nový Smíchov.

Sportovní centra na dosah. Moderní životní styl klade důraz na rovnováhu pracovního nasazení a kvalitního využití volného času. Jitřní Vás v těchto snahách podpoří snadnou dostupností významných sportovních a volnočasových center. Během několika minut se přesunete na Vaši hodinu golfu v golfovém areálu Hodkovičky, na tenis nebo squash v centru Hamr Bráník, na plavbu lodí z Yacht clubu Praha, na setkání s přáteli v komplexu Žluté lázně nebo na dostihové závodiště Chuchle. Nedaleké břehy Vltavy navíc nabízejí udržované cyklostezky a trasy pro in-line bruslení.