Společnost YBF ctí individualitu i v obchodním přístupu. V rámci kvalitní péče o zákazníka jsme připravili dostupné kupní schéma, v jehož rámci nabízíme speciální klientské podmínky pro financování bytu na úvěr. Finančním partnerem je UniCredit Bank Czech Republic, a.s., u které je tento projekt financován.

YBF - OBCHODNÍ PODMÍNKY

POSTUP KOUPĚ


Ústní rezervace. Dáváme klientům prostor pečlivě posoudit jejich zájem o konkrétní byt v rezidenci Jitřní. V okamžiku přijetí ústní rezervace je naším klientským centrem zvolená bytová jednotka blokována ve Váš prospěch po dobu následujících 5 dní. V této lhůtě potvrdíte Váš zájem o koupi bytu podpisem Rezervační smouvy. V opačném případě je bytová jednotka uvolněna zpět do volného prodeje.

Písemná rezervace. Podpisem Rezervační smlouvy vzniká závazná písemná rezervace. Klient uhradí rezervační poplatek, který je součástí kupní ceny nemovitosti. Jeho výši stanoví splátkový kalendář.

Smlouva o budoucí kupní smlouvě. Tato smlouva s Vámi bude projednána a podepsána do 60 dnů ode dne podpisu Rezervační smlouvy.

Kupní smlouva. Touto smlouvou Vám bude převedeno vlastnictví Vašeho nového bytu. S klienty je podepisována po vydání kolaudačního souhlasu a přidělení čísla popisného. Uzavření Kupní smlouvy a uhrazená kupní cena jsou podmínkami předání bytu klientovi k užívání.MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ


Speciální klientské podmínky. Partnerem projektu Jitřní v oblasti úvěrování a pojištění je Gepard Finance, a.s., zakládající člen Asociace hypotečních makléřů. Kompletní servis Gepard Finance, a.s. klientům Jitřní usnadní a zlevní celé financování bytu na úvěr, neboť pro tento projekt byly vyjednány speciální klientské podmínky.

Benefity pro Vás. Nabízíme Vám možnost získat lepší sazbu, než jakou nabídnou banky na pobočce, a to bez poplatku či s výraznými slevami na poplatku za poskytnutí hypotéky. Vyhnete se nákladům za vyhotovení odhadu vyžadovaného bankami. Na první schůzce dostanete garanci vyřízení úvěru v podobě hypotečního certifikátu a následně do 30 dní garanci podmínek úvěru s garancí vyřízení úvěru do 5 – 10 dní. Zajištěna je pro Vás nejlepší úroková sazba i po skončení fixace. Následné pojištění nemovitosti získáte se slevou 10 % při možnosti výběru ze sedmi partnerských pojišťoven.