Rezidence Jitřní v atraktivní lokalitě Hodkovičky v Praze 4 je konceptem exkluzivního moderního bydlení s důrazem na velkorysost prostoru a nadstandardní kvalitu provedení. Společnost YBF ji staví na hodnotách trvale udržitelného života a vymezuje se tak vůči dnešním trendům na trhu bydlení.

Klidné prostředí. Rezidence Jitřní je soliterní bytovou stavbou zasazenou do staré části Hodkoviček s již ukončeným územním rozvojem. Díky tomu se můžete spolehnout, že okolí zůstane i v budoucnosti příjemně poklidné a plné zeleně, bez výrazných stavebních zásahů. Lokalita nabízí život blízko přírodě a přitom s výhodami velkoměsta na dosah. Vyniká skvělou dostupností sportovních a volnočasových center a umožňuje tak maximum zážitků při minimální době na přesun. Nedaleké břehy Vltavy s cyklostezkami jsou vhodným prostředím k rannímu joggingu i procházkám se psem.

Důraz na prostor. Členitá stavba s pěti nadzemními podlažími splňuje vysoké nároky na prostorové řešení a variabilitu. Interiéry s francouzskými okny, vysokými stropy a moderně řešenými úložnými prostory poskytují skvělé světelné podmínky. Objekt zahrnuje pouhých 22 bytů, aby si Váš nový domov zachoval vzdušnost a respekt k privátnímu komfortu rezidentů. Budova však rozhodně nevytváří atmosféru odtažitosti. Recepce s vyškoleným personálem a praktické služby v technickém zázemí objektu zajistí vše potřebné pro Vaši domácnost, abyste se mohli plně soustředit na Váš aktivní životní styl. Součástí budovy se spolehlivým bezpečnostním systémem jsou také parkovací místa a sklepní prostory.

Jiný přístup. Společnost YBF chápe nemovitosti v širším kontextu investice, estetiky a kvality života. Nejde jen o to uspokojovat současná očekávání a potřeby našich klientů. Předvídáme i ty, které přinese budoucnost. Kreativní myšlení, dobrá investice, inspirace, životní prostředí, harmonie a krása jsou pilíři filosofie YBF, která směřuje k dosažení trvale udržitelné hodnoty lidského života. Klientům přinášíme volnost výběru a osvobození od výkyvů kvality na současném trhu s nemovitostmi. Projekt máme pod kontrolou od původních architektonických návrhů až do finalizace stavby a dohlížíme na to, aby naše původní myšlenka byla přenesena do reality dokonale a bez kompromisů.

Ti nejlepší v oboru. Rozhodnutí vymezit se vůči dnešním trendům na trhu bydlení vychází z profesních zkušeností realizačního týmu YBF. Vytvořili jsme společnost, jejíž každý článek patří ke špičce ve svém oboru. Tým byl sestaven tak, aby spolehlivě pokryl všechny oblasti developerského prostředí. Dohromady tvoříme silný organismus, který vyčnívá z řady a přitom je schopen v českém tržním prostředí přežít a prosperovat.

David Cais založil svůj ateliér v roce 2004 a tvoří pod designovou značkou Orange Machine. Je držitelem ceny Porotherm v soutěži o nejlepší cihlový dům pro příští tisíciletí. V roce 1996 získal stipendium Herderovy ceny a strávil rok v ateliéru profesorky Nasrine Seraji ve vídeňské Akademie der Bildende Kunste. Vysokou úroveň práce v každém detailu, kterou si osvojil v zahraničí, s úspěchem přenáší do českého prostředí. Jeho projekty realizované v České republice přitahují pozornost odborné i laické veřejnosti svojí exkluzivitou a inovativností přístupu.
C.A.I.S. architekti s.r.o. se specializuje na zajímavá řešení v komplikovaných lokalitách, standardem je individuální přístup s důrazem na koncepční činnost, urbanistické a ekologické souvislosti.

Trvalá hodnota. Rezidence Jitřní nespadá do kategorie rychlého bydlení. Osloví Vás nejen moderním architektonickým designem a bydlením v městské zeleni. Její významnou předností je vnitřní energie, přirozený soulad a neomezená inspirace, které do ní vložil realizační tým přesvědčený o tom, že jen trvalé hodnoty mají cenu.