YBF - ZE SPOLEČNOSTI
REALITNÍ PROJEKT ROKU 2013

REALITNÍ PROJEKT ROKU 2013

Realitní projekt roku 2013 - 11.11.2013 byly vyhlášeny výsledky třetího ročníku soutěže Relitní projekt roku. Spol.YBF po roční pauze přihlásila projekt Administrativního Centra v Karlíně s názvem K71. Odborná komise pak z přihlášených projektů právě Karlínský K71 ocenila nejvyžší příčkou a K71 si odnáší titul Administrativní Centrum Roku 2013.

PROHLÍDKY REZIDENCE JITŘNÍ

PROHLÍDKY REZIDENCE JITŘNÍ

16-19 září 2013 probíhaly organizované prohlídky zájemců o bydlení v Rezidenci Jitřní. Zájemci měli jedinečnou příležitost seznámit se s celým domem a jeho zázemím. O kvalifikovaný doprovod se postarali nejen zástupci společnosti YBF, ale také realitní kanceláře Jones Lang LaSalle, která má prodeje bytů na starosti. Účastníkům prohlídek byly představeny také jednotlivé služby, které rezidence Jitřní nabízí. Malé pohoštění jen podtrhovalo příjemnou atmosféru, ve které se prohlídky nesly.

PRAŽSKÁ NOBLESA 2013

PRAŽSKÁ NOBLESA 2013

Společnost YBF ani letos neopomněla podpořit závod automobilových vetránů. Ten se konal 5. října 2013 a trasa vedla standardně kolem Žlutých Lázní na Praze 4. Vyhlášení výsledků a závěrečné defilé proběhlo opět u obchodního centra Arkády Pankrác.

27.09.2012 se konal v Golf resortu Albatros šestý ročník Developers Cupu

27.09.2012 se konal v Golf resortu Albatros šestý ročník Developers Cupu, kterého jsme se účastnili jako hlavní partner již podruhé.

Slavnostní párty, vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo tradičně v Praze v prostorách Bugsy's baru. Champagne on the Golf bylo opět tématem letošního ročníku, kterého se zúčastnilo 85 hráčů z řad významných developerů a profesionálů z oboru real estate. Pouhých 20 cm chybělo od tzv. "esa turnaje", tedy Hole in One výhry, bytu v našem projektu Jitřní v hodnotě 6,2 mil. korun. Daniela Kubínová hájící barvy YBF se v kategorii HCP 0-20 umístila na pěkném druhém místě. Blahopřejeme!!!

Oslava u příležitosti ukončení hrubé stavby

Oslava u příležitosti ukončení hrubé stavby

25.06.2012 jsme si mohli v nejužším teamu spolupracovníků a význačných klientů dovolit malou oslavu. Uravřeli jsme první, o to důležitější milník stavby a tím bylo ukonční hrubé stavby.

YFB absolutním vítězem soutěže Realitní Projekt roku ČR

YFB absolutním vítězem soutěže Realitní Projekt roku ČR
pro rok 2011

15. listopadu byly vyhlášeny výsledky soutěže Realitní projekt roku 2011. Ta je zcela novou soutěží na realitním poli, která si, podle vyjádření René Hradeckého, zástupce společnosti Convenia, která akci organizuje, klade za cíl zmapovat aktuální developerské rezidenční projekty v ČR a představit je široké veřejnosti. Do prvního ročníku realitního klání se přihlásilo 93 projektů, které se realizují nejen v Praze, ale po celé České republice. Jak Odbornou porotu, tak komisi architektů nejvíce zaujal projekt společnosti YBT, který nese název Rezidence Jitřní. Projekt tak zvítězil nejen v úzké oblasti Prahy 4, ale i v celé republice a stal se tak absolutním vítězem soutěže.

YBF podpořila Pražskou noblesu

YBF podpořila Pražskou noblesu

V říjnu 2011 společnost YBF podpořila jízdu automobilových veteránů ulicemi metropole nazvanou Pražská noblesa. YBF se stala partnerem Městské části Prahy 4 a Veteran&Vintage Clubu, kteří se každoroční exhibicí historických vozidel snaží připomenout počátky motorismu, kdy na silnicích vládla kolegialita a gentlemanské chování. V sobotu 1. října vyjelo na 140 veteránů od Žlutých lázní v Podolí na závod v jízdě do vrchu Jeremenkovou ulicí. Závěrečné defilé všech zúčastněných vozidel vedlo různými trasami územím Prahy 4 k obchodnímu centru Arkády Pankrác, kde proběhlo vyhlášení výsledků a výstava veteránů.

YBF hlavním partnerem Developers Cupu 2011

YBF hlavním partnerem Developers Cupu 2011

V září 2011 se společnost YBF jako Hlavní partner účastnila golfového turnaje Developers Cup. Akce je pravidelným neformálním setkáním významných developerů a profesionálů z real estate zahrnujících banky, realitní investiční fondy, architekty, stavební společnosti nebo realitní agenty. Golfový turnaj se odehrál ve čtvrtek 15. září 2011 v příjemném počasí babího léta na 18tijamkovém hřišti v Golf Parku Plzeň Dýšina.